Adres İstanbul / İstanbul
Telefon 0535 976 51 41

AMBALAJLAMA

Ambalajlama, İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat ambalajlama işlerinizde yapmış olduğu işin bilincinde,ambalaj işini iyi bilen ekibiyle her türlü mobilya ve beyaz eşyalarınızın  güvenli hasarsız tam ambalajlı olarak yeni yerine taşır. Ekibimizde mobilyalarınızı de monte ederek eşyaları taşıyacak marangozumuzda vardır. Size en iyi hizmet için yanınızdayız. Her taşıma mutlaka paketlemeli yapılmaktadır. Bu eşyalarınızın güven içinde taşınması içindir. Bizi arayıp bilgi isteyiniz.
Mobilyaların ve diğer ev eşyalarının ambalajlanması için gerekli tüm malzemeler araçlarımızla beraber taşınma gününüzde gelerek eşyaların paketlenmesi ve sarılması gibi işlemler tarafımızdan yapılır.Taşınma sırasında oluşabilecek bir hasarın minimum seviyeye indirmek için büyük bir özveriyle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eston nakliyat  olarak Taşınma öncesi talep etmeniz durumunda tüm eşyalarınız personelimiz tarafından de monte edilip ambalajlanır ve numaralandırılarak yeni adresinizde montajı yapılacak şekilde hazırlanarak araçlarımıza yüklenir.

Eston  Evden Eve Nakliyat sizler için daima en iyi nakliyeyi hedeflemektedir.sağlıklı bir taşınmayı gerçekleştirmektedir.Bu kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sizlerde geçmişte yaşadığınız kötü nakliyat zamanları için pişman olacak ve keşke sizinle çalışsaydım diyeceksiniz.Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz kadar özen gösteriyoruz.En az sizin kadar eşyalarınıza sahip çıkıyoruz.Sizin eşyalarınıza verdiğiniz maddi ve manevi değerleri biliyoruz.Eşyalarınız için her guruba uygun kaliteli ambalajlarımız mevcut.Eşyalarınız ambalajlandıktan ve paketlendikten sonra teker teker indirilip araçlarımıza yüklenir ve sabitlenir.Daha sonra yeni evinizde isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir.

Interested in working with Logzee?

We don’t just manage suppliers, we micro-manage them. We have a consultative, personalized approach